KURUMSAL

COMM LED Aydınlatma, 2012 yılında En Temiz ve En Çevreci seçilen ASO 1. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır. Tamamı Anadolu sermayesi ile kurulan firma 7000 m² kapalı ve 10000 m² açık alanda uzman kadrosu ile LED Aydınlatma Teknolojileri ve Yenilenebilir Enerji Sistemlerinin üretimini yapmaktadır.

COMM LED Aydınlatma, müşteri ve sonuç odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir. Dış mekan aydınlatma armatürlerinden, iç mekan aydınlatma ürünlerine, özel tasarım üretimlerden güneş enerjili sistemlerin montajına kadar farklı olanaklarda çözüm ortağı olmaktadır. Kendi bünyemizde bulunan alüminyum baskı, kalıp ve işleme birimleri sayesinde özel ürün tasarımında sınır tanımayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca sahip olduğu SMD dizgi hattı sayesinde LED lerin kart üzerine dizilmesi ve özel tasarım sürücülerin üretilmesi tam otomatik hat ile tamamen kendi bünyemizde gerçekleşmektedir.

Firmamızın ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 kalite belgeleri ve Fabrikamızda üretilen ürünlerimizin TSE, ROSH, CE belgeleri mevcuttur.

Fabrikamızda gerçekleştirilen uluslararası kalite standartlarındaki üretim ile Yurtiçi & Yurtdışı Pazarlama ve Dağıtım ağı sayesinde de çözüm ortaklarımıza doğru, kaliteli, güvenilir ve hesaplı ürün imkanları sunuyoruz.

COMM LED AYDINLATMA olarak Türkiye ve Dünya’yı daha güvenli, kaliteli, uzun ömürlü ve çevreci LED ürünlerimiz ile aydınlatmaya devam ediyoruz...

Kalite Politikamız
Firmamız esnek ve uzlaşmacı çalışma koşullarıyla, verimlilik ve kaliteden ödün vermeden; yapabileceği kadarını söz verip, söz verdiğinden daha iyisini yapmayı amaçlamaktadır. Kaliteli İşler İçin;

Kaliteli Proje
Kaliteli Malzeme
Kaliteli Ekip


olmazsa olmazlarımızdandır.

Değerlerimiz
Firmamız sürekli gelişen ve değişen teknolojik sistemlerin, en ekonomik ve uygulanabilir biçimde, üretici firma ile beraber veya bağımsız çözümlerle, müşterilerinin güvenilir, güçlü teknik partneri ve çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

Kalite Belgelerimiz
Firmamızın ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 kalite belgeli ve Fabrikamızda üretilen ürünlerimizin TSE, ROSH, CE, Kema-Keur belgeleri mevcuttur.

Belgelerimizi görmek için tıklayınız...

Alt Kategoriler