Hakkımızda

COMM LED Aydınlatma, 2012 yılında Ankara’da faaliyetlerine başlamıştır. Tamamı Anadolu sermayesi ile kurulan fabrika toplamda 5000 m² kapalı ve açık alanda, uzman kadrosu ile LED Aydınlatma Teknolojileri ve Yenilenebilir Enerji Sistemlerinin üretimini yapmaktadır.

COMM LED Aydınlatma, müşteri ve sonuç odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir.

COMM Dış mekan aydınlatma armatürlerinden, iç mekan aydınlatma ürünlerine, özel tasarım üretimlerden güneş enerjili sistemlerin montajına kadar farklı tercihlerde çözüm ortağı olmaktadır.

COMM bünyesinde bulunan alüminyum baskı, kalıp ve işleme birimleri sayesinde özel ürün tasarımında sınır tanımayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca sahip olduğu SMD dizgi hattı sayesinde LED lerin kart üzerine dizilmesi ve özel tasarım sürücülerin üretilmesi tam otomatik hat ile tamamen entegre fabrika bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Fabrikamızda gerçekleştirilen uluslararası kalite standartlarındaki üretim ile Yurtiçi & Yurtdışı Pazarlama ve Dağıtım ağı sayesinde  çözüm ortaklarımıza doğru, kaliteli, güvenilir ve hesaplı ürün imkanları sunuyoruz.


Kalite Politikamız
Firmamız esnek ve uzlaşmacı çalışma koşullarıyla, verimlilik ve kaliteden ödün vermeden; yapabileceği kadarına söz verip, söz verdiğinden daha iyisini yapmayı amaçlamaktadır.

 

Kalite Belgelerimiz

Firmamızın ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 kalite belgeleri ile ;

Fabrikamızda üretilen ürünlerimizin TSE, ROSH,CE,ENEC, KemaKeur,UL,CB belgeleri mevcuttur.

 

Kaliteli Sonuçlar için Önceliklerimiz :

Kalite ve verimlilik odaklı proje çalışmalarımız ;
Kalitesi sertifikalarla ve test raporları ile kanıtlanmış  malzeme kullanımımız;
Kaliteli ve uzman ekip tercihlerimizdir .


Değerlerimiz

COMM  sürekli gelişen ve değişen teknolojik sistemlerin, en ekonomik ve uygulanabilir biçimde son kullanıcıya ulaştırılması yolunda çözüm ortakları ile sinerji içinde veya bağımsız olarak, güvenilir ve güçlü bir teknik partner olmayı hedeflemiştir.


COMM LED AYDINLATMA olarak Türkiye’yi ve Dünya’yı daha güvenli, kaliteli, uzun ömürlü ve çevreci LED ürünlerimiz ile aydınlatmaya devam etmek en büyük gayemizdir.


Belgelerimizi görmek için tıklayınız...