Hakkımızda

Comm Led Aydınlatma

COMM LED Aydınlatma, 2011 sonundan günümüze kadar enerji tasarruflu, çevre dostu, gelişmiş teknolojili LED aydınlatma çözümleri üretmeyi hedefleyen entegre armatür fabrikası olarak Ankara Türkiye’de kurulmuştur.Yıllık olarak üretilen ürünler için ortalama 10.000.000 adet LED kullanılmaktadır. Uzman ve deneyimli mühendisleri ile akıllı şehirler ve bu şehirlerdeki ihtiyaç alanları ile ilgili farklı özelliklerde İç ve Dış Mekân LED aydınlatma armatürleri üretmektedir.

Yerli ve yabancı çözüm ortakları sayesinde, yaygın satış-dağıtım kanalları aracılığı ile dünyanın farklı bölgelerinde ki noktalara ürünlerini ulaştırabilmektedir.Esnek ürün üretim bantları sayesinde çok farklı şartnamelere uyabilecek ürünlerin hızlı seri üretimlerini yapabilir.

Toplam Kalite Politikası: COMM marka politikası olarak her zaman müşteri beklentilerinin üzerinde bir kalite standardı sunmayı hedefler. Hammadde kalitemiz, üretim kalitemiz, satış öncesi ve sonrası bilinçlendirme ve destek hizmetlerimiz toplam kalite politikamızın en önemli yapıtaşlarıdır.

Fabrikamız;  Uluslararası farklı akredite kalite kuruluşları ve yerel kalite kuruluşumuz tarafından sürekli denetim altında üretim yapmaktadır.

COMM LED Aydınlatma uzmanlığı ve farkı; Uluslararası standartlara harfiyen uyarak ürettiği armatürlerin içindeki kalitedir.

Standart ürüne yönlendirmek yerine, müşterimizin ihtiyacına özel, sahada mühendislik desteği verilerek, ihtiyaca göre en doğru çözümü içeren ürünü sunar.

COMM LED Aydınlatma, beş yıl önce bilgi beceri ve tecrübelerini kullanarak yüksek adetli şehir aydınlatması projelerinde uzmanlığını kanıtlamış, deneyimlerini artırmıştır.Son üç yıldır dört farklı bölgede global üretici firmaları geride bırakarak ÜLKE AYDINLATMA PROJELERİ için ürün üretmiş, uluslararası birçok projeye imza atmayı başarmıştır.

Dinamik ve yenilikçi yapısı ile yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da kısa sürede adından söz ettirmenin gururunu yaşamaktadır.

COMM LED AYDINLATMA olarak Türkiye’yi ve Dünya’yı daha güvenli, kaliteli, uzun ömürlü ve çevreci LED ürünlerimiz ile aydınlatmaya devam etmek en büyük gayemizdir.


Sürekli gelişerek, gururla üretmeye devam ediyoruz.

Kalite Politikamız

1- Müşteri şartnamelerine, kanun, mevzuat yönetmelikler ve standartlara uyarak montaj ve tasarım işleri gerçekleştirmek,

2- Tüm çalışanlarımıza sürekli eğitim programlarının düzenlenmesi,

3- Ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi, verimliğin artırılması ve maliyeti azaltma,

4- Tedarikçilerimizden temin ettiğimiz malzemelerin sürekli olarak açık ve anlaşılır bir şekilde iletilmesinin sağlanması,

5- İmalatlarımızı idame ettirirken havaya, toprağa, suya ve diğer doğal kaynaklara yönelik kirlenmeyi önlemek,

6- Kaynakları etkin ve planlı kullanarak, gelecek nesillere yaşanabilir ve temiz bir çevreyi miras bırakmak,

7- İnsan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve imalat sunuduğumuz kamu kurum kuruluşlara ve halkımıza sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamak………………temel politikamızdır.

8- Etkin olarak uygulanan ve sürekli geliştirilen yönetim sistemimizle montaj ve tasarım işleri faaliyetlerinde adı sistem kalitesi ile anılan ver her zaman aranılan bir şirket olmak………………….hedefimizdir.

 

Kalite için Önceliklerimiz

  • Kalite ve verimlilik odaklı proje çalışmalarımız
  • Kalitesi  test raporları ile kanıtlanmış malzeme kullanımımız
  • Kaliteli ve uzman ekip tercihlerimiz
  • Firmamız esnek ve uzlaşmacı çalışma koşullarıyla, verimlilik ve kaliteden ödün vermeden; yapabileceği kadarına söz verip, söz verdiğinden daha iyisini yapmayı amaçlamaktadır.

Kalite Belgelerimiz

Ürün Sertifikaları :

Firma Belgelerimiz;

Değerlerimiz

Fabrikamızda gerçekleştirilen uluslararası kalite standartlarındaki üretim ile Yurtiçi & Yurtdışı Pazarlama ve Dağıtım ağı sayesinde  çözüm ortaklarımıza doğru, kaliteli, güvenilir ve hesaplı ürün imkanları sunuyoruz.

COMM  sürekli gelişen ve değişen teknolojik sistemlerin, en ekonomik ve uygulanabilir biçimde son kullanıcıya ulaştırılması yolunda çözüm ortakları ile sinerji içinde veya bağımsız olarak, güvenilir ve güçlü bir teknik partner olmayı hedeflemiştir.

COMM LED AYDINLATMA olarak Türkiye’yi ve Dünya’yı daha güvenli, kaliteli, uzun ömürlü ve çevreci LED ürünlerimiz ile aydınlatmaya devam etmek en büyük gayemizdir.